План та напрямки діяльності на 2011- 2012 роки

План та напрямки діяльності на 2011- 2012 роки

 

Київ – 2011


1. Напрямки діяльності підкомітету  F-3-A

 

Аналізуючи актуальний стан розвитку та існуюче становище у сфері пілотажного авіамодельного спорту в Україні, зокрема в класі F-3-A, необхідно зазначити, що на сьогоднішній день є критичною відсутність відповідної організаційної, документальної та інфраструктурної бази, яка б сприяла подальшому розвитку та популяризації даного напрямку в Україні.

У зв'язку  з необхідністю створення фундаментальної бази розвитку пілотажного авіамодельного спорту, в рамках проведення Чемпіонату України з радіокерованих моделей 2011 року в м. Запоріжжі було проведено Загальні Збори пілотів-спортсменів – найактивніших представників даного напрямку з обговоренням питання про необхідність створення відповідної організаційної структури – підкомітета F-3-A – основним завданням якої був би цілісний розвиток напрямку пілотажного авіамодельного спорту в Україні. За рішенням загальних зборів (Протокол проведення Загальних Зборів №1) було створено даний підкомітет та обрано його членів.

 

Відповідно цьому рішенню основними напрямками діяльності підкомітета на 2011-2012 роки є:

  1. Розробка, затвердження та впровадження відповідної документальної бази діяльності підкомітету.
  2. Розробка та впровадження заходів щодо проведення змагань у 2012 році.

 

 

2. План діяльності підкомітету F-3-A

 

1. Затвердження «Положення про створення та діяльність підкомітету F-3-A в рамках комітету радіокерованих моделей Федерації авіомодельного спортуУкраїниСтворення підкомітету F-3-A в рамках комітету радіокерованих моделей Федерації авіамодельного спорту України (ФАМСУ)».

 

2. Участь у формуванні та затвердженні національного календаря проведення змагань у класі F-3-A на спортивний сезон 2012 року.

 

3.  Розробка, чітка регламентація та впровадження процесу визначення рейтингу українських спортсменів в класі пілотажних радіокерованих моделей F-3-A в Україні та розробка, чітка регламентація та впровадження процесу відбору спортсменів до збірної команди України.

 

4. Розробка комплексу заходів для проведення навчання та розвитку суддів.

 

5. Підготовка спортсменів до Чемпіонату Європи 2012 року.

 

6. Розробка заходів для  теоретичного розуміння  та практичного виконання комплексів P-13 та F-13.

 

 

Скачать в формате Word